Nəticələrlə bağlı şikayət edilən seçki dairələrinin TAM SİYAHISI

Oxundu: 79
Nəticələrlə bağlı şikayət edilən seçki dairələrinin TAM SİYAHISI

Mərkəzi Seçki Komissiyasının (MSK) bu gün keçiriləcək iclasında fevralın 9-da keçirilmiş Milli Məclisə seçkilərin nəticələri ilə bağlı müraciətlərə baxılacaq.

Xatırladaq ki, 40 seçki dairəsi üzrə nəticələrdən şikayət edilib və MSK müraciətlərə baxılması üçün Dairə Seçki Komissiyalarına göndərib.

Bunlar aşağıdakılardır:

 

9 saylı Binəqədi ikinci seçki dairəsi: Lider namizəd Kəmaləddin Qafarov

 

10 saylı Binəqədi: Lider namizəd Madər Musayev

 

11 saylı Qaradağ seçki dairəsi: Lider namizəd Aydın Hüseynov

 

12 saylı Qaradağ-Binəqədi-Yasamal seçki dairəsi: Lider namizəd Xasayeva Səbinə

 

14 saylı Xəzər: Lider namizəd Soltan Məmmədov

 

15 saylı Yasamal seçki dairəsi: Lider namizəd Ülvi Quliyev

 

16 saylı Yasamal ikinci seçki dairəsi: Lider namizəd Erkin Qədirli

 

18 saylı Nərimanov-Nizami seçki dairəsi: Lider namizəd Rasim Musabəyov

 

23 saylı Nəsimi-Səbail seçki dairəsi: Lider namizəd Ziyad Səmədzadə

 

28 saylı Sabunçu: Lider namizəd Eldar Quliyev

 

29 saylı Səbail seçki dairəsi: Lider namizəd Nigar Arpadari

 

31 saylı Suraxanı ikinci seçki dairəsi: Lider namizəd Etibar Əliyev

 

41 saylı Sumqayıt birinci seçki dairəsi: Lider namizəd Hicran Hüseynova

 

42 saylı Sumqayıt seçki dairəsi: Lider namizəd Tahir Mirkişili

 

45 saylı Abşeron: Lider namizəd Oqtay Əsədov

 

47 saylı Mingəçevir seçki dairəsi: Lider namizəd Aydın Mirzəzadə

 

54 saylı Şabran-Siyəzən seçki dairəsi: Lider namizəd Qurbanov Sadiq

 

56 saylı Xaçmaz kənd seçki dairəsi: Lider namizəd Mikayılova Sevil

 

57 saylı Kürdəmir: Lider namizəd Əminə Ağazadə

 

60 saylı Salyan-Neftçala: Lider namizəd Fəzail Ağamalı

 

63 saylı Sabirabad birinci seçki dairəsi: Lider namizəd Cəfərov Kamal

 

67 saylı Cəlilabad şəhər: Lider namizəd Malik Həsənov

 

72 saylı Yardımlı-Masallı seçki dairəsi: Lider namizəd Musa Qasımlı

 

73 saylı Lənkəran şəhər: Lider namizəd Rüfət Quliyev

 

77 saylı Astara seçki dairəsi: Lider namizəd Rəşad Mahmudov

 

78 saylı Lerik seçki dairəsi: Lider namizəd İqbal Məmmədov

 

79 saylı İmişli seçki dairəsi: Lider namizəd Razi Nurullayev

 

81 saylı Beyləqan: Lider namizəd Şahin İsmayılov

 

82 saylı Ağcabədi seçki dairəsi: Lider namizəd Tahir Rzayev

 

91 saylı Ucar seçki dairəsi: Lider namizəd Ramil Həsən

 

92 saylı Zərdab-Ucar: Lider namizəd Əliyeva Jalə

 

94 saylı Bərdə kənd seçki dairəsi: Lider namizəd Zahid Oruc

 

95 saylı Tərtər: Lider namizəd Sahib Alıyev

 

106 saylı Tovuz-Qazax-Ağstafa seçki dairəsi: Lider namizəd Ülviyyə Ağayeva

 

109 saylı Balakən: Lider namizəd Nəsib Məhəməliyev

 

110 saylı Zaqatala: Lider namizəd Elşən Musayev

 

112 saylı Qax seçki dairəsi: Lider namizəd Azər Kərimli

 

124 saylı Şuşa-Ağdam-Xocalı-Xocavənd: Lider namizəd Elman Məmmədov

 

125 saylı Zəngilan-Qubadlı: Lider namizəd İmamverdi İsmayılov

 

Qeyd edək ki, iclas bu gün 16:00-da keçiriləcək.

 

Xatırladaq ki, bundan öncə Çingiz Qənizadə, Hüseynbala Mirələmov, Rauf Arifoğlu və Hadi Rəcəblinin lider namizəd olduğu seçki dairələrinin nəticələri ləğv olunub.

Ctrl+ Enter Mətndə səhv var? Onu seçin və "Ctrl+Enter" düyməsini basın

ŞƏRH YAZIN


DİGƏR ÖLKƏ XƏBƏRLƏRİ

BÜTÜN XƏBƏRLƏR
Orphus system